11. červen 2024

Petice za zachování prostor Technického muzea Liberec v plném rozsahu

Připojte se k nám na podepsání petice pro zachování Automuzea Liberec a Technického Muzea Liberec a proti výstavbě nových domů právě areálu bývalého LVT. Chceme, aby celý areál bývalých Libereckých výstavních trhů, kde nyní působí Technické muzeum Liberec, zůstal volnočasovým veřejným prosotrem a byl nadále využíván veřejnosti jako prvek kultury a technického vzdělávání i území klidu, odpočinku a dětských her. S novou bytovou výstavbou a automobilovou dopravou v tomto místě nesouhlasíme.
Čím víc podpisů získáme, tím bude petice účinnější.

4- Mapa areálu fin

Jak podepsat petici?

Nejjednodušší verze
1) V příloze  mailu Technického Muzea Liberec, který rozesílá, najdete i podpisový arch, který po vytištění a podepsání zašlete poštou na adresu Technické muzeum Liberec, Masarykova 5, 460 01 Liberec nebo přímo předáte na recepci Technického muzea na stejné adrese.
SOUBOR ZDE

e-petice
1) Klik na odkaz https://gov.cz/e-petice/729-za-zachovani-prostor-technickeho-muzea-liberec-v-plnem-rozsahu - objeví se petice
2) Klik na tlačítko Podepsat petici
3) Klik na Identita občana
4) Pokud nemáte e-občanku, ale máte aktivní bankovní identitu, přihlaste se pomocí bankovní identity. Svoji bankovní identitu můžete zkontrolovat v nastavení internetového bankovnictví.
5) Vyberte tlačítko Vaší banky a přihlaste se do internetového bankovnictví obvyklým způsobem. Přihlášení je zabezpečeno.
6) Budete vyzváni k zadání klíče nebo načtení QR kódu (načte se pomocí aplikace Čtečka QR kódu)
7) Aplikace e-petice Vás nyní vyzve k potvrzení podpisu tlačítkem Podepsat.
8) Stisknutím tlačítka je podpis dokončen.
9) V případě, že nemáte aktivovanou bankovní identitu, lze podepsat petici za pomoci e-občanky.

stažení petice ve formátu dokumentu ze serveru ULOZ.TO
server uloz.to
vpravo nahoře přihlásit se:
jméno: jana.vysocka@tmliberec.cz
heslo: petice155

petice ke stažení je také na webu www.tmliberec.cz,

PODEPSANÉ PAPÍROVÉ PODPISOVÉ ARCHY PROSÍME ZASLAT NA ADRESU MUZEA! Technické muzeum Liberec – z.s., Masarykova 424/5, 460 01 Liberec

Scanované nebo kopírované podpisy bohužel nejsou platné. Petice by se měli účastnit pouze občané ČR.

Komentáře k článku

Zatím bez komentáře